KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004533
nr 1700 4533
Fritiof Strandberg
(1906-1988), Sverige
Oljemålning, Ytor. Signerad, daterad -80. Olja på duk, oramad, 64x66 cm
Fritiof Strandberg, svensk bildkonstnär född 1906, död 1988.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:28:18
500 kr
600 kr
Fritiof Strandberg
Läs mer om Fritiof Strandberg